AARC doktorska konferencija - produljenje roka

Sveučilište u Rijeci na čelu s rektoricom Snježanom Prijić-Samaržijom preuzelo je koncem svibnja 2018. godine jednogodišnje predsjedanje Rektorskom konferencijom Alpe-Adria (Alps-Adriatic Rectors' Conference - AARC) u sklopu koje će se u organizaciji Doktorske škole Sveučilšta u Rijeci organizirati međunarodna AARC konferencija za doktorande 19. i 20. rujna 2019. na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, u zgradi sveučilišnih Odjela, dvorana O-028, sa službenim početkom u 9:00 sati.

Rok za registraciju svim zainteresiranima za prisustvovanje Doktorskoj konferenciji ostaje nepromijenjen do 31. kolovoza 2019. putem prijavnog obrasca ili putem maila na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Rok za dostavu poster prezentacije produžuje se do 1. rujna 2019. putem prijavnog obrasca ili putem maila na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Obavijest o prihvaćanju oralne prezentacije bit će dostavljena prijaviteljima do 10. rujna 2019. putem e-maila.