Radionica za studentice i studente "Kako uspješno prebroditi neuspjeh?"

Pozivaju se svi studenti na radionicu "Kako uspješno prebroditi neuspjeh?", koja će se održati u petak, 10. ožujka na Filozofskom fakultetu u Rijeci (prostorija F-302) s početkom u 13:00 sati.

Radionica je namijenjena prvenstveno brucošima, ali su dobrodošli i svi ostali studenti! Prijaviti se možete putem e-maila: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Održat će se u okviru ciklusa radionica vršnjačke potpore koje Odsjek za psihologiju provodi u suradnji s Uredom za akademsku podršku kako bi se studenticama i studentima pružila podrška u suočavanju s akademskim i osobnim teškoćama. Pod mentorstvom nastavnica s Odsjeka vodit će ju Paola Milotić i Jelenja Jakšić, studentice završne godine diplomskog studija Psihologije.

Neuspjeh je sastavni dio uspjeha i zato se prijavite na radionicu kako biste ga naučili uspješno prebroditi!