Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisala natječaje za sufinanciranje sudjelovanja i organizacije skupova

Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisala je natječaje za sufinanciranje organizacije skupova i sudjelovanja na skupovima. Provođenjem ovih natječaja ističe se važnost skupova kao mjesta razmjene novih ideja i znanja u svrhu osobnog razvoja znanstvenika i umjetnika, pa tako i Sveučilišta u Rijeci.

Cjeloviti tekst Natječaja za organizaciju skupova možete pogledati OVDJE, a Natječaja za sudjelovanje na skupovima OVDJE.

Prijave i prateća dokumentacija dostavljaju se putem Zakladinog e-sustava prijava i zemaljskom poštom, a rok za podnošenje prijava je 31. siječnja 2019. (zaključana prijava i datum poštanskog žiga).

Natječajna dokumentacija dostavlja se na adresu:

ZAKLADA SVEUČILIŠTA U RIJECI
Trg braće Mažuranića 10
51 000 Rijeka

U slučaju nejasnoća i upita, obratite se putem e-maila zaklada@uniri.hr.