Poziv za sudjelovanje u istraživanju - Potentialpark Study 2024

Tvrtka Potentialpark provodi ispitivanje potreba i preferencija studenata i alumna Sveučilišta u Rijeci vezanih uz njihov karijerni razvoj.

Sudjelovanjem u istraživanju mogu se ostvariti brojne pogodnosti te osvojiti vrijedne nagrade:

• Pružanjem informacija o tome što Vam je važno utječete na način komunikacije poslodavaca koji će biti usklađeniji Vašim potrebama.
  • Ostvarujete mogućnost sudjelovanja u Potentialparkovoj ekskluzivnoj mreži talenata, mogućnost sudjelovanja na događanjima s renomiranim poslodavcima i stručnjacima u području razvoja karijera, mogućnost karijernog savjetovanja, informiranja o prilikama, mentorstvu i slično.
  • Neke od nagrada koje možete osvojiti su putovanje u Stockholm, poklon bonovi vrijedni do 50 €,  mogućnost procjene vaše idealne karijere.

Za sudjelovanje u istraživanju potrebno je ispuniti upitnik dostupan na poveznici.

Upitnik je moguće ispuniti najkasnije do 10. studenog 2023.