Obrana teme - Gordan Đurović

Javna obrana teme doktorskog rada pod nazivom „Model sustava za vrednovanje u STEM obrazovanju temeljen na principima obrazovnih sustava preporučivanja” ("A Model of an Evaluation System for STEM Education Based on the Principles of Educational Recomender Systems") kandidata mr. sc. Gordana Đurovića, održat će se u petak, 18. siječnja 2019.godine u11:00 satiu Vijećnici Odjela za informatiku (prostorijaO-403) pred Povjerenstvom za ocjenu teme doktorata u sastavu:

1. izv. prof. dr. sc. Ana Meštrović, Odjel za informatiku, Sveučilište u Rijeci, predsjednik
  2. doc. dr. sc. Martina Holenko Dlab, Odjel za informatiku, Sveučilište u Rijeci, član
  3. prof. dr. sc. Vedran Mornar, Fakultet elektrotehnike i računarstva, Sveučilište u Zagrebu, član

Obrani teme doktorske disertacije pored navedenih članova Povjerenstva prisustvovat će mentorica prof. dr. sc. Nataša Hoić-Božić i voditeljica poslijediplomskog doktorskog studija prof. dr. sc. Maja Matetić.