Objavljene rang-liste za dodjelu državnih STEM stipendija

Obavještavamo vas da su objavljene rang-liste studenata koji su ostvarili pravo na STEM stipendiju.

Rang-liste su objavljene na poveznici. Putem svoje jedinstvene identifikacijske oznake (AAI) možete provjeriti svoje mjesto na rang-listi. Ako ste ostvarili pravo na državnu STEM stipendiju i želite prihvatiti stipendiju, morate do 13. studenoga 2019. godine do 12:00 h označiti izjave koje prethode prihvaćanju Uvjeta stipendiranja te upisati svoj IBAN žiro-računa. Prihvaćanje Uvjeta stipendiranja smatra se činom sklapanja ugovora.

Ako u navedenom roku ne prihvatite Uvjete stipendiranja, smatrat će se da ne prihvaćate državnu stipendiju te će obavijest o ostvarivanju prava na državnu stipendiju dobiti sljedeći student na rang-listi ispod praga do ispunjenja kvote.

Molimo vas da na vrijeme sa svojim AAI korisničkim identitetom pristupite aplikaciji na internetskoj stranici te prihvatite uvjete stipendiranja.

Čestitke svima koji su dobili stipendiju!