Tehnologije i alati

Fakultet informatike i digitalnih tehnologija koristi razne tehnologije i alate s ciljem podizanja kvalitete nastave i konkurentnosti studenata na tržištu rada.

U nastavku su navedene tehnologije i alati koji se koriste u nastavi na raznim kolegijima:

Unity     Blender     figma     Dynamics nav     oracle

Fakultet informatike i digitalnih tehnologija koristi akademski program Phrase Academic Edition oblikovan za sveučilišta s kolegijima iz prevođenja.

phrase logo default black

Visual Paradigm omogućuje pristup svojim online UML alatima, BPMN alatima i alatima agilnog razvoja studentima i nastavnicima Sveučilišta u Rijeci, Fakulteta informatike i digitalnih tehnologija.

Visual Paradigm