Platforma Ambassador

Članovi Studentskog zbora Fakulteta informatike i digitalnih tehnologija, Rea Žigant i Ivan Vrsalović, članovi su platforme Ambassador koja omogućuje svima zainteresiranima (pa i postojećim studentima UNIRI) da iz "prve ruke" saznaju o aktivnostima Sveučilišta, o njegovim sastavnicama te nastavnim programima.

Na taj način plaforma Ambassador omogućuje direktan odnos s postojećim studentima koji studiraju na našem Sveučilištu te mogućnost sudjelovanja u individualnim i/ili grupnim razgovorima.

Korištenjem modernog i nekonvencionalnog načina komunikacije putem Platforme Ambassador, Sveučilište u Rijeci želi stvoriti još bolju vezu s budućim/sadašnjim studentima te otvoriti prostor za razgovor iz perspektive samog studenta.

Platformi Ambassador možete pristupiti na poveznici.