Obrana teme - Tomislav Ivanovski

Javna obrana teme doktorske disertacije kandidata Tomislava Ivanovskog pod nazivom "Primjena prirodom inspiriranih metaheurističkih algoritama u optimizaciji modela strojnog učenja za predviđanje zrelosti breskve  (Application of nature-inspired metaheuristic algorithms in the optimization of machine learning models for predicting peach ripeness)"  koju je napravio uz mentorstvo  prof. dr. sc. Maje Matetić s Fakulteta informatike i digitalnih tehnologija Sveučilišta u Rijeci i komentorstvo doc. dr. sc. Marka Gulića, održat će se u četvrtak, 20.4.2023. godine u 12 sati u predavaoni O-357, na Fakultetu informatike i digitalnih tehnologija pred Povjerenstvom za ocjenu teme doktorske disertacije u sastavu:

1. prof. dr. sc. Ivo Ipšić, predsjednik, Fakultet informatike i digitalnih tehnologija Sveučilišta u Rijeci, predsjednik
  2. izv. prof. dr. sc. Marija Brkić Bakarić, Fakultet informatike i digitalnih tehnologija Sveučilišta u Rijeci, članica
  3. prof. dr. sc. Boris Vrdoljak, Fakultet elektrotehnike i računarstva, Sveučilište u Zagrebu, vanjski član

Voditeljica poslijediplomskog studija
prof. dr. sc. Sanda Martinčić-Ipšić