Informacije o otvorenim YUFE pozivima za studente: YUFETHON i Challenge Teams

Obavještavamo studente da su otvorena dva poziva za uključivanje u aktivnosti mreže sveučilišta YUFE:

1. Natjecanje YUFETHON u kojem timovi studenata rješavaju probleme pri čemi moraju pokazati svoju inovativnost i talent u razvoju novih ideja koje pridonose vrijednosti društva,
  2. YUFE Challenge timovi podrazumijevaju jednosemestralno sudjelovanje studenata u rješavanju izazova iz stvarnog života, kroz rad u internacionalnim timovima te pod vodstvom akademskih mentora iz mreže YUFE sveučilišta.

Za obje navedene aktivnosti, prijave za sudjelovanje otvorene su do 5. listopada 2023., a više informacija moguće je pronaći na poveznicama YUFE virtualnog kampusa, u sekcijama YUFE Challenge Teams i YUFETHON.