Novi ciklus edukativnog programa financijske pismenosti mladih

Priključite se novom ciklusu edukativnog istraživačkog programa financijske pismenosti mladih pod nazivom Budi FIN! Financijski pismen i odgovoran! koji provodi Ekonomski fakultet u Zagrebu uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja te Agencije za odgoj i obrazovanje.

Osnovni edukativni program započinje s besplatnim online radionicama u prosincu 2023. godine. Po završetku programa, svi polaznici će dobiti potvrdu o sudjelovanju, kao i materijale potrebne za početak odgovornog upravljanja osobnim proračunom.

Kako bi se prijavili za sudjelovanje, studenti moraju pristupiti web-stranici programa gdje će ostaviti svoje podatke i ispuniti kratak upitnik. Nakon prijave, studenti će putem e-maila, primiti sve detaljne informacije o daljnjem tijeku programa.