Lista kandidata za dopunske izbore studentskih predstavnika u studentski zbor Odjela za informatiku Sveučilišta u Rijeci

Nakon provjere pristiglih kandidatura za izbor studentskih predstavnika u studentski zbor Odjela za informatiku Sveučilišta u Rijeci, a sukladno Pravilniku o provedbi izbora za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci (KLASA: 003-01/18-01/08; URBROJ: 2170-57-01-18-148, od 26. travnja 2018. godine), Izborno povjerenstvo Odjela za informatiku Sveučilišta u Rijeci utvrđuje sljedeću listu kandidata:

• Milan Petrović (kandidat, Odjel za informatiku Sveučilišta u Rijeci, I. godina poslijediplomskog studija) i Valentina Miculinić (zamjenica, Odjel za informatiku Sveučilišta u Rijeci, I. godina preddiplomskog studija)

Više informacija na poveznici.

Odluke izbornog povjerenstva
Odluka o imenovanju članova biračkog odbora
Lista kandidata