Business Class: Kreativni odjel - predstavljanje tvrtke i mogućnosti prakse za studente

Pozivamo sve zainteresirane studente, a posebno studente 2. godine diplomskog studija da prisustvuju predstavljanju tvrtke Kreativni odjel d.o.o. koje će se održati u srijedu 29.1.2020. u 14:00 sati u prostoriji O-028.

Kreativni odjel d.o.o. je agencija za tržišne komunikacije i multimedijsku produkciju sa sjedištem u Rijeci. Primarna djelatnost agencije je multimedijska i web produkcija, video dizajn i postprodukcija, a širi obim usluga proteže se od dizajna za tisak i Internet do usluga iz domene brandinga i komunikacije s medijima.

Goran Paulin, tehnički direktor Kreativnog odjela, prezentirat će različita područja djelovanja agencije, s posebnim naglaskom na web produkciju i interaktivne medije (vizualizacije i računalne igre). To su ujedno i područja na kojima studenti mogu odraditi stručnu praksu u okviru Kreativnog odjela - ili ostvariti poslovnu suradnju.

Web stranica: http://www.kreativni.hr/

KO