SZSUR te pita: Što misliš o studentskoj prehrani?

Anketu provodi Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci u svrhu ispitivanja zadovoljstva studenata s ponudom i kvalitetom studentske prehrane koja im je ponuđena od strane Studentskog centra Sveučilišta u Rijeci.

Molimo vas da putem obrasca iznesete svoje mišljenje o trenutnom stanju, te da isto potkrijepite s čim više detalja kako bi ih mi kao studentski predstavnici iznijeli i predstaviti Upravi studentskog centra i Sveučilišta u Rijeci.

Vaš mišljenje i povratne informacije od iznimne su važnosti na putu do zajedničkog cilja – podizanja studentskog standarda za sve studente!

Upravo zato je SZSUR pripremio 50 vrijednih nagrada za 50 godina Sveučilišta u Rijeci. Detalje o nagradama možete vidjeti na poveznici

Anketu možete ispuniti do 15. veljače 2023. putem poveznice, ovdje.
(potrebna prijava putem službene @student.uniri.hr e-mail adrese)

Svi studenti koji ne posjeduju pristupne podatke za prijavu na @student.uniri.hr e-mail adresu trebaju se javiti LDAP administratoru na svojoj sastavnici, popis administratora, ovdje.