Promoviran sveučilišni udžbenik ”Uvod u e-učenje“

Tijekom Dana e-učenja na Sveučilištu u Rijeci promoviran je novi sveučilišni udžbenik ”Uvod u e-učenje: obrazovni izazovi digitalnog doba” autorica prof. dr. Nataše Hoić-Božić i doc. dr. Martine Holenko Dlab s našeg fakulteta. Uz tiskano izdanje objavljeno je i e-izdanje koje možete preuzeti u repozitoriju Dabar na sljedećoj poveznici.

Prof. dr. Nataša Hoić-Božić je uz prorektoricu Sveučilišta za studije, studente i unaprjeđivanje kvalitete prof. dr. Martu Žuvić otvorila skup uvodnim izlaganjem o e-učenju na UNIRI te moderirala okrugli stol „Kako iskoristiti dosadašnje iskustvo za bolje obrazovanje sutra“. Doc. dr. Martina Holenko Dlab održala je radionicu „Inovativni pristupi učenju i poučavanju“.

Prigodom otvorenja Dana e-učenja snimljen je i prilog za HRT u kojem je prof. dr. Hoić-Božić navela motivaciju za pisanje i objavu udžbenika, a studentica našeg diplomskog studija Ana Petrović ispričala o iskustvima studenata s online nastavom za vrijeme pandemije.

Program Dana e-učenja uspješno je vodila naša asistentica Marina Žunić.

dani e ucenja 3 dani e ucenja 4

dani e ucenja 2 dani e ucenja 1