Tribina PhD Career Café

Doktorska škola, Ured za karijere Sveučilišnog savjetovališnog centra i Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci organiziraju tribinu PhD Career Café namijenjenu razmjeni iskustava te upoznavanju studenata poslijediplomskih sveučilišnih (doktorskih) studija svih sastavnica riječkog Sveučilišta s različitim mogućnostima vezanim uz razvoj karijere u akademskom i neakademskom okruženju.

Posebna tema tribine je Mentorstvo na doktorskim studijima i unaprjeđenje njegove kvalitete. Na tribini će vlastita očekivanja, iskustva i izazove s kojima su se susreli u ulozi menotra/ice na doktorskom studiju predstaviti:prof. dr. sc. Sanja Barić, izv. prof. dr. sc. Sanja Bojanić, prof. dr. sc. Gordan Jelenić i prof. dr. sc. Alen Ružić.

Tribina će se održati u srijedu 23. ožujka u 19:00 sati u Café-baru Kampus (Akvarij), a moderirat će ju Predstojnik Doktorske škole prof. dr. sc. Igor Prpić, dr. med. i koordinator Ureda za karijere prof. dr. sc. Zoran Sušanj. Planirano trajanje je 2 sata.

Broj sudionika je ograničen, a prijaviti se možete najkasnije do utorka 22. ožujka 2022. godine putem poveznice.