Postani student-asistent!

Traže se studenti i studentice za pružanje vršnjačke potpore studentima s invaliditetom na sastavnicama Sveučilištu u Rijeci tijekom ak. god. 2023./2024.

Uz STUDENTE-ASISTENTE studenti s invaliditetom mogu prevladati prepreke (organizacijske, prostorne, administrativne) koje objektivno postoje u sustavu visokog obrazovanja u Republici Hrvatskoj.

Potpora STUDENATA-ASISTENATA može uključivati potporu pri kretanju, rješavanje administrativnih procedura te pomoć u praćenju nastave, učenju ili ispitima, a sve u skladu s unaprijed definiranim potrebama studenata s invaliditetom.

Posao studenta-asistenta plaćena je aktivnost, a sve informacije možete pronaći i u Vodiču za studente.

Detaljnije informacije kako postati STUDENT-ASISTENT nalaze se u pozivu, a za prijavu je potrebno ispuniti prijavnicu što prije, a najkasnije do 30. rujna.

U slučaju dodatnih pitanja i nejasnoća možete poslati upit na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili kontaktirati Ured na telefon 051/265-844.