Započinje 10. STIFF!

Pozivaju se studentice i studenti, profesorice i profesori na STIFF!

10. izdanje Međunarodnog studentskog filmskog festivala — STIFF-a bit će održano od 22. do 26.11.2023. u Art-kinu u Rijeci, Galeriji SKC, Filodrammatica Dvorani i Nemo Klubu u organizaciji udruge Filmaktiv i Studentskog kulturnog centra Sveučilišta u Rijeci te u suradnji s Akademijom primijenjenih umjetnosti u Rijeci.

Program starta u srijedu, 22. studenog 2023. u Art-kinu:

• od 18.30 piće dobrodošlice
  • 19h otvorenje festivala i projekcija filmova u Art-kinu
  • 21h otvorenje izložbe u Galeriji SKC
  • 22h druženje u Palachu

10. STIFF satkan je od studentskih i debitantskih filmova iz cijeloga svijeta, a riječka publika ima jedinstvenu priliku pogledati sjajan presjek studentskog filmskog stvaralaštva.

Cijeli festivalski program dostupan je na mrežnoj stranica STIFF-a, a za detaljnije informacije izdvajamo direktne poveznice:

Uz filmski, popratni program održava se i u Galeriji SKC gdje će se na dan otvorenja u srijedu, u 21 sat otvoriti i multimedijalna izložbe DÉMODÉ.

Ulaz na sve programe 10. STIFF-a je slobodan.