Jednopredmetni preddiplomski studij Informatika

Napomena: Moguće su nove verzije DINP-ova zbog izmjene rasporeda nastave. Za nove verzije DINP-ova potrebno je pratiti obavijesti nastavnika u Merlin e-kolegijima.

* - kolegij se ne nudi ove akademske godine
RPP - Razvoj programske potpore
MMS - Multimedijski sustavi
ModulNaziv kolegijaNositelj(i)DINP
1. semestar
Svi Matematika 1 dr. sc. Milena Sošić
Svi Programiranje 1 dr. sc. Maja Matetić
Svi Osnove informatike dr. sc. Sanda Martinčić-Ipšić
Svi Multimedijski sustavi dr. sc. Nataša Hoić-Božić
Svi Osnove ekonomike za informatičare dr. sc. Borna Debelić
Svi Engleski za potrebe IT struke dr. sc. Lucia Načinović Prskalo
Svi Tjelesni 1 Sergio de Privitellio  
2. semestar
Svi Matematika 2 dr. sc. Ana Jurasić
Svi Programiranje 2 dr. sc. Maja Matetić
Svi Operacijski sustavi dr. sc. Božidar Kovačić
Svi Modeliranje podataka dr. sc. Martina Ašenbrener Katić
Svi Arhitektura i organizacija računala dr. sc. Ivo Ipšić
Svi Osnove vjerojatnosti i statistike dr. sc. Sanda Bujačić Babić
Svi Tjelesni 2 Sergio de Privitellio  

NAPOMENA: Studenti 2. godine koji ponovo upisuju neke od predmeta iz 2. semestra trebaju se javiti predmetnim nastavnicima na prvom satu nastave prema objavljenom rasporedu u DINP-u.

3. semestar
Svi Matematika 3 dr. sc. Marija Maksimović
Svi Analiza poslovnih procesa dr. sc. Sanja Čandrlić
Svi Objektno programiranje dr. sc. Miran Pobar
Svi Računalne mreže dr. sc. Vedran Miletić
Svi Baze podataka dr. sc. Patrizia Poščić
Svi Uvod u programsko inženjerstvo dr. sc. Sanja Čandrlić
Stari program Kombinatorika (stari program) dr. sc. Marija Maksimović

NAPOMENA: Studenti 3. godine koji ponovo upisuju neke od predmeta iz 3. semestra: Informacijski sustavi, Operacijsi sustavi 1, Računalne mreže 1 i Uvod u baze podataka trebaju se javiti predmetnim nastavnicima.

4. semestar
Svi Operacijska istraživanja dr. sc. Martina Holenko Dlab
Svi Uvod u programiranje za web dr. sc. Lucia Načinović Prskalo
Svi Algoritmi i strukture podataka dr. sc. Marija Brkić Bakarić
Svi Upravljanje informatičkim projektima dr. sc. Sanda Martinčić-Ipšić
Svi Razvoj informacijskih sustava dr. sc. Martina Ašenbrener Katić
Svi Sigurnost informacijskih i komunikacijskih sustava dr. sc. Božidar Kovačić
Stari program Diskretna matematika (stari program) dr. sc. Marina Šimac

NAPOMENA: Studenti 3. godine koji ponovo upisuju neke od predmeta iz 4. semestra: Baze podataka, Računalne mreže 2, Operacijski sustavi 2 i Teorija sustava trebaju se javiti predmetnim nastavnicima.

5. semestar
RPP Programske paradigme i jezici dr. sc. Ana Meštrović
RPP Optimizacija programskog koda dr. sc. Ana Meštrović
RPP Programiranje za web dr. sc. Vedran Miletić
MMS Multimedijske tehnologije dr. sc. Miran Pobar
MMS Računalna grafika dr. sc. Martina Holenko Dlab
MMS Računalna animacija dr. sc. Vanja Slavuj
Stari program Numerička matematika dr. sc. Sanda Bujačić Babić
ZAJEDNIČKI Izborni kolegiji 5. semestra
Svi Mrežni i mobilni operacijski sustavi dr. sc. Božidar Kovačić
Svi Administriranje i sigurnost baza podataka dr. sc. Patrizia Poščić
6. semestar
Stari program Dinamičke web aplikacije 2 dr. sc. Vedran Miletić
Stari program Modeliranje podataka dr. sc. Mile Pavlić
Stari program Multimedijski sustavi dr. sc. Nataša Hoić-Božić
Stari program Objektno orijentirano modeliranje dr. sc. Marina Ivašić-Kos
Stari program Vjerojatnost i statistika dr. sc. Davor Dragičević
Stari program Završni rad    
Izborni kolegiji 6. semestra
Stari program Formalni jezici i jezični procesori 2 * dr. sc. Sanda Martinčić-Ipšić  
Stari program Tjelesna i zdravstvena kultura *   Nositelj nepoznat  
Stari program Uvod u programsko inženjerstvo    dr. sc. Sanja Čandrlić

Podijeli članak