Doktorska ljetna škola: "Quality of Living and Working Conditions in Europe"

Sveučilište u Rijeci poziva vas na doktorsku ljetnu školu pod nazivom "Quality of Living and Working Conditions in Europe" koju organizira u suradnji sa Sveučilištem u Ljubljani i Sveučilištem u Grazu. Doktorska ljetna škola održat će se na engleskom jeziku od 6. do 8. lipnja 2019. na Kampusu, u Akvariju (gornja prostorija) na Kampusu, Trsat (Radmile Matejčić 5).

Svi prijavljeni sudionici koji budu prisustvovali u većini programa dobit će potvrdu o prisustvovanju.

Molimo vas da svoju namjeru dolaska potvrdite putem prijavnog obrasca do 4. lipnja 2019.

Poziv
Raspored