Priprema za zapošljavanje – metode i tehnike aktivnog traženja posla (HZZ)

Radionica Priprema za zapošljavanje – metode i tehnike aktivnog traženja posla, održat će se, u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje, na Filozofskome fakultetu u Rijeci u četvrtak 26. siječnja 2023. od 13:00 do 14:00 sati u prostoriji F - 230 na 2. katu.

Svrha radionice je osnaživanje studentica i studenata pri traženju posla, a  obuhvatit će sljedeće teme:

• metode i tehnike aktivnog traženja posla
  • smjernice za samoprocjenu vlastitih potencijala
  • pisanje zamolbe i životopisa te priprema za razgovor za posao
  • načini i alati samoinformiranja o mogućnostima zapošljavanja.

Radionicu će održati Natalija Marković, profesorica psihologije i rukovoditeljica Odjela za profesionalno usmjeravanje i obrazovanje pri Hrvatskom zavodu za zapošljavanje Područnoj službi Rijeka.

Sve zainteresirane molimo da svoje sudjelovanje obavezno prijave na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., dostavom sljedećih podataka:

• ime i prezime
  • fakultet
  • godina studija.

Radionica se održava u okviru projekta Povijest, Povijest umjetnosti, Talijanistika, Germanistika – razvoj, unapređenje i provedba stručne prakse (PerPeTuUm aGile), financiranog bespovratnim sredstvima u sklopu natječaja Europskih socijalnih fondova (ESF) te Operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014 – 2020“.