Radionica o slici tijela za studente

Psihološko savjetovalište Sveučilišnog savjetovališnog centra organizira za studente radionicu pod nazivom „Ogledalce, ogledalce... tko je najljepši na svijetu?“. Radionica će se održati u četvrtak, 22. veljače 2019. godine od 14 do 16 sati u prostoriji G-141 Građevinskog fakulteta u sklopu Rijeke psihologije.

Na radionici će se razgovarati o definiciji slike tijela, o idealu mršavosti i o tome kako se formira slika tijela. Sudionici će proći vježbice za kritičko procjenjivanje ideala mršavosti te će dobiti smjernice za prihvaćanje onih dijelova tijela kojima ljudi često nisu zadovoljni.

Broj sudionika je ograničen, a zainteresirani studenti moraju se prijaviti putem e-pošte na adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.. Prijava mora sadržavati ime i prezime studenta, fakultet/odjel i godinu studija.

Informacije o drugim aktivnostima koje se provode u sklopu Rijeke psihologije potražite na poveznici.