Posjet tvrtki Own.Solutions

Ponosno možemo reći da su naši studenti Teo Blaži, Josip Čanađija, Zara Čubranić, Danijel Duda i Dominik Ivošić zajedno s prof. Sandom Martinčić-Ipšić i asistenticom Kristinom Host posjetili tvrtku Own.Solutions i prilikom posjeta predstavili svoj projekt MuscleBuddy.

MuscleBuddy, aplikacija koja povezuje teretane sa zainteresiranim korisnicima te nudi još niz zanimljivih mogućnosti, odabrana je kao najbolje izrađen i prezentiran projekt u sklopu kolegija Upravljanje informatičkim projektima.

Razvojni tim Own.Solutions-a bio je vrlo zadovoljan prezentacijom, predanošću i inovativnim razmišljanjem i idejama studenata, pa je stoga i nagradio naše studente.

Zahvaljujemo se Own.Solutionu na gostoprimstvu i dosadašnjoj suradnji te se nadamo kako će se tradicija i dalje nastaviti.