Prijave u Erasmus Student Network

U Erasmus Student Network Rijeka, koja djeluje na području cijele Europe s ciljem razvoja programa studentskih razmjena te integracije stranih studenata tijekom same mobilnosti, trenutno su otvorene prijave za članstvo.

Erasmus Student Network kao organizacija postoji već 30 godina, prisutni su na preko 900 visokoobrazovanih institucija u preko 40 zemalja s brojem od 15 000 registriranih volontera. Na području Hrvatske djeluju u 6 sekcija - Zagreb, Split, Osijek, Dubrovnik, Zadar i Rijeka.

Svi zainteresirani studenti mogu se prijaviti za članstvo na sljedećem linku.

Također, svi zainteresirani mogu se pridružiti na informativnim predavanjima u četvrtak 17.1. od 13.30-15.00 sati na Filozofskom fakultetu (predavaonica 138) te 21.1. od 12.00-14.00 sati na Građevinskom fakultetu (predavaonica 309).