Stručni skup za učitelje i nastavnike pripravnike iz Informatike/Računalstva

Na odjelu za informatiku je u petak 14.12. održano stručno osposobljavanje pripravnika za odgojno-obrazovni rad i polaganje stručnog ispita iz Informatike i Tehničke kulture u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje. Skup je bio namijenjen učiteljima/nastavnicima pripravnicima i njihovim mentorima Informatike/Računalstva iz osnovnih i srednjih škola te Tehničke kulture iz osnovnih škola iz Ličko-senjske, Primorsko-goranske i Istarske županije.

Prof. dr. sc. Nataša Hoić-Božić i doc. dr. sc. Martina Holenko Dlab, članice ispitnih povjerenstava za polaganje stručnih ispita iz Informatike, održale su predavanja o polaganju stručnog ispita te planiranju u nastavi Informatike i izradi izvedbenih kurikuluma.