Razgled(nica) - vođeno razgledavanje Kampusa

U petak 31.5.2019. godine s početkom u 15:30 sati u restoranu Akvarij na Kampus krenut će se s još jednim razgledom Kampusa kroz sastavnice.

Susjedstvo Kampus, kao dio programskog pravca 27 susjedstava (EPK), odnosno Kampus kreativni tim (radna skupina u kojoj sudjeluje veći broj profesora/ica Sveučilišta u Rijeci, stručnjaka/inja, asistenata/ica, kulturnjaka i studenata čija je zadaća koordinacija i operacionalizacija predloženih ideja, projekata i programa koji će se kroz sljedeće dvije godine (2019./2020.) odvijati u suradnji Sveučilišta, EPK 2020. i naših građana/ki.), organizira proljetnu Razgled(nicu).

Sudjeluju STEP RI, APURI, FFRI te Odjel za informatiku uz razgled superračunala BURA. Nakon toga slijedi druženje uz zakusku i glazbu (Marijana Varašanec, kolegica s Odjela za fiziku).

Više informacija možete pronaći na poveznici.