Obavijest za studente - Reakreditacija

Poštovani studenti, Odjel za informatiku Sveučilišta u Rijeci prolazi postupak reakreditacije, koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje. U tu će svrhu naš Odjel posjetiti Stručno povjerenstvo. Obvezan su dio protokola posjeta odvojeni sastanci s upravom visokog učilišta, predstavnicima nastavnog osoblja i studentima.

Ljubazno Vas molimo da se u srijedu, 21. travnja u 10 sati odazovete na virtualni sastanak sa Stručnim povjerenstvom koje bi željelo čuti i vaš glas. Sastanak će se održati putem platforme Zoom.

Više o samom postupku reakreditacije možete pronaći na mrežnoj stranici Agencije za znanost i visoko obrazovanje ili na sljedećoj poveznici.

Želite li sudjelovati na sastanku sa Stručnim povjerenstvom, molimo vas da se javite e-poštom na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..