Sveučilište u Rijeci, Odjel za informatiku sudjeluje kao partner u EU projektu "Razvoj internacionalnog obrazovnog programa Veleri-OI IoT School"

U listopadu 2018. godine započeo je trogodišnji projekt "Razvoj internacionalnog obrazovnog programa Veleri-OI IoT School" kojeg sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Nositelj projekta je Veleučilište u Rijeci, a partner Sveučilište u Rijeci, Odjel za informatiku. Vrijednost projekta je 1.769.698,00 HRK.

Na poveznici dostupne su internetske stranice projekta. Na njima se nalaze osnovne informacije o projektu, njegovim elementima i projektnim aktivnostima, te članovima projektnog tima. Internetske stranice projekta donosit će informacije o aktivnostima koje se provode i koje su provedene, vijestima vezanim za projekt kao i glavnim projektnim rezultatima.