Prevladavanje straha od javnog nastupa

Psihološko savjetovalište SSC-a organizira besplatni tečaj za studente riječkog Sveučilišta s ciljem poučavanja studenata kako prevladati strah od javnog izlaganja.

Tečaj uključuje 6 dvosatnih susreta. Prvi susret planira se početkom 12. mjeseca (točan termin bit će usklađen s rasporedom sudionika).

Tečaj će se održavati u prostorijama SSC-a (Građevinski fakultet, Kampus na Trsatu). Broj sudionika je ograničen. Prijave se primaju do popunjenja tečaja.

Prije uključivanja u tečaj, studenti moraju doći na jedan individualni razgovor u svrhu bolje procjene problema te kako bi dobili detaljnije informacije o sudjelovanju u tečaju.

Ispunite prijavnicu za sudjelovanje i spremno dočekajte buduća javna izlaganja!