Obrana teme - Goran Paulin

Javna obrana teme doktorske disertacije kandidata Gorana Paulina pod nazivom "Adaptivna sintetička metoda za detekciju i lokalizaciju objekata u UAV podržanim SAR misijama (Adaptive synthetic method for object detection and localization in UAV supported SAR missions)", koju je izradio pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Marine Ivašić-Kos s Fakulteta informatike i digitalnih tehnologija Sveučilišta u Rijeci, održat će se u utorak, 8. studenog 2022. godine u 12:00 sati u Vijećnici pred Povjerenstvom za ocjenu teme doktorske disertacije u sastavu:

1. prof. dr. sc. Sanda Martinčić-Ipšić, Fakultet informatike i digitalnh tehnologija Sveučilišta u Rijeci, predsjednica
  2. doc. dr. sc. Miran Pobar, Fakultet informatike i digitalnh tehnologija Sveučilišta u Rijeci, član
  3. prof. dr. sc. Gjorgji Madjarov, Fakultet informatike i računalnog inženjerstva, Sveučilište Sv. Ćirila i Metoda u Skoplju, vanjski član

Voditeljica poslijediplomskog studija
prof. dr. sc. Sanda Martinčić-Ipšić