Obrana teme - Saša Sambolek

Javna obrana teme doktorskog rada pod nazivom "Detekcija osoba na slikama bespilotnih letjelica u neurbanim područjima u akcijama traganja i spašavanja" ("Detection of persons in images of unmanned aerial vehicles in non-urban areas in search and rescue missions") kandidata Saše Samboleka, održat će se u utorak, 13. travnja 2021. godine u 11:00 sati putem aplikacije MS Teams* pred Povjerenstvom za ocjenu teme doktorata u sastavu:

1. prof. dr. sc. Ivo Ipšić, Odjel za informatiku, Sveučilište u Rijeci, predsjednik
  2. doc. dr. sc. Miran Pobar, Odjel za informatiku, Sveučilište u Rijeci, član
  3. prof. dr. sc. Slobodan Ribarić, Fakultet elektrotehnike i računarstva, Sveučilište u Zagrebu, član

Obrani teme doktorske disertacije pored navedenih članova Povjerenstva prisustvovat će mentorica izv. prof. dr. sc. Marina Ivašić-Kos, a bit će prisutna i voditeljica poslijediplomskog sveučilišnog doktorskog studija prof. dr. sc. Maja Matetić.

* Pristupni kôd za kolegij Doktorski studij u aplikaciji MS Teams: w98ahy9

Odluka
Obavijest o javnoj obrani teme