Obrana teme - Ive Botunac

Javna obrana teme doktorskog rada pod nazivom "Razvoj sustava za automatsko trgovanje dionicama na tržištu kapitala temeljenog na strojnom učenju" ("Development of an Automated Stock Market Trading System Using Machine Learning") kandidata Ive Botunca, održat će se u srijedu, 3. veljače 2021. godine u 12:00 sati putem aplikacije Jitsi* pred Povjerenstvom za ocjenu teme doktorata u sastavu:

1. prof. dr. sc. Ivo Ipšić, Odjel za informatiku, Sveučilište u Rijeci, predsjednik
  2. doc. dr. sc. Miran Pobar, Odjel za informatiku, Sveučilište u Rijeci, član
  3. doc. dr. sc. Marko Gulić, Pomorski fakultet, Sveučilište u Rijeci, član

Obrani teme doktorske disertacije pored navedenih članova Povjerenstva prisustvovat će mentorica prof. dr. sc. Maja Matetić, a bit će prisutna i doc. dr. sc. Marija Brkić Bakarić u ime voditeljice poslijediplomskog sveučilišnog doktorskog studija prof. dr. sc. Maje Matetić.

* Pristupni podaci za obranu:
Jitsi Meeting

Odluka
Obavijest o javnoj obrani teme