Voditelji i koordinatori

Voditelj prijediplomskog studija
Voditelj diplomskih studija
Voditelj doktorskog studija
Voditelj programa cjeloživotnog učenja Jezični i prevoditeljski alati
ECTS koordinator
ERASMUS i YUFE koordinator
ISVU koordinator
Koordinator za postupak prijave na prijediplomske i diplomske studijske programe
CRORIS koordinatori
BURA koordinator
Koordinator za studente s invaliditetom
Koordinator za STEM stipendije
Koordinator za završni rad
Koordinator za diplomski rad
Koordinator za mrežne stranice Fakulteta
SmartX koordinator
Koordinator vršnjačke podrške

Povjerenstva

Odbor za kvalitetu
  • izv. prof. dr. sc. Sanja Čandrlić, članica
  • doc. dr. sc. Lucia Načinović Prskalo, članica
  • doc. dr. sc. Vanja Slavuj, član
  • Hari Zamlić, vanjski član
  • Marta Bučić, članica, predstavnica studenata (zamjena: Marko Vrban)
Odbor za marketing i odnose s javnošću
  • doc. dr. sc. Slobodan Beliga, član
  • Dejan Ljubobratović, član
  • Ines Mržljak, članica
  • Milan Petrović, član
  • Marina Žunić, članica
Etičko povjerenstvo
  • doc. dr. sc. Miran Pobar, član
  • Matea Peršić, članica, predstavnica studenata
Povjerenstvo za doktorski studij
  • prof. dr. sc. Nataša Hoić-Božić, članica
  • prof. dr. sc. Maja Matetić, članica
  • prof. dr. sc. Marina Ivašić-Kos, članica
  • prof. dr. sc. Božidar Kovačić, član
  • prof. dr. sc. Sanda Martinčić-Ipšić, članica
Stegovno povjerenstvo studenata
  • doc. dr. sc. Martina Ašenbrener Katić, predsjednica (zamjena: prof. dr. sc. Božidar Kovačić) (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.)
  • Ivona Franković, članica (zamjena: Karlo Babić)
  • Aneta Kraljić, članica, predstavnica studenata (zamjena: Ivana Flego)
Žalbeno stegovno povjerenstvo studenata
  • doc. dr. sc. Lucia Načinović Prskalo, predsjednica (zamjena: izv. prof. dr. sc. Marija Brkić Bakarić) (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.)
  • doc. dr. sc. Slobodan Beliga, član (zamjena: doc. dr. sc. Vedran Miletić)
  • dr. sc. Kristian Stančin, član (zamjena: Marina Žunić)
  • Dejan Ljubobratović, član (zamjena: Milan Petrović)
  • Damjan Kraljić, član, predstavnik studenata (zamjena: Matea Peršić)
Povjerenstvo za unutarnje i vanjsko vrednovanje FIDIT-a
  • prof. dr. sc. Patrizia Poščić, članica
  • izv. prof. dr. sc. Sanja Čandrlić, članica
  • izv. prof. dr. sc. Martina Holenko Dlab, članica
  • doc. dr. sc. Martina Ašenbrener Katić, članica
  • doc. dr. sc. Danijela Jakšić, članica
  • dr. sc. Kristian Stančin, član
Povjerenstvo za rashodovanje materijalne imovine
  • Dejan Ljubobratović, član
  • Nikol Car, članica
Povjerenstvo za priznavanje i vrednovanje prethodnog učenja
  • doc. dr. sc. Martina Ašenbrener Katić, članica
  • doc. dr. sc. Slobodan Beliga, član
Povjerenstvo za stegovnu odgovornost djelatnika
  • izv. prof. dr. sc. Marija Brkić Bakarić, predsjednica (zamjena: doc. dr. sc. Vanja Slavuj) (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.)
  • prof. dr. sc. Božidar Kovačić, član (zamjena: prof. dr. sc. Maja Matetić)
  • prof. dr. sc. Ana Meštrović, članica (zamjena: prof. dr. sc. Nataša Hoić-Božić)
  • Marina Žunić, članica (zamjena: Andrija Poleksić)
  • Branka Pažanin-Glavina, članica (zamjena: Nikol Car)