Obrana teme - Kristian Stančin

Javna obrana teme doktorskog rada pod nazivom "Sustav za predlaganje digitalnih obrazovnih igara kao potpora planiranju odgojno-obrazovnih aktivnosti učenika s intelektualnim teškoćama" ("A system for recommending digital educational games as a support for planning educational activities for students with intellectual disabilities") kandidata Kristiana Stančina, održat će se u petak, 28. siječnja 2022. godine u 10:00 sati online putem poveznice pred Povjerenstvom za ocjenu teme doktorata u sastavu:

1. izv. prof. dr. sc. Božidar Kovačić, Odjel za informatiku, Sveučilište u Rijeci, predsjednik
  2. doc. dr. sc. Martina Holenko Dlab, Odjel za informatiku, Sveučilište u Rijeci, članica
  3. prof. dr. sc. Jože Rugelj, Pedagoška fakulteta, Univerza v Ljubljani, član

Obrani teme doktorske disertacije pored navedenih članova Povjerenstva prisustvovat će mentorica prof. dr. sc. Nataša Hoić-Božić, komentorica izv. prof. dr. sc. Sanja Skočić Mihić, a bit će prisutna i voditeljica poslijediplomskog sveučilišnog doktorskog studija prof. dr. sc. Maja Matetić.

Odluka
Obavijest o javnoj obrani teme